Konferencja AZON (Atlas Zasobów Otwartej Nauki) – 8.11.2017

Podczas konferencji zaprezentowana została internetowa platforma informacyjna Atlasu Zasobów Otwartej Nauki (AZON), która powstaje w ramach projektu „Aktywna Platforma Informacyjna e-scienceplus.pl”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Przeprowadzono dyskusję o modelowych warunkach udostępniania zasobów jednostek naukowych z dostosowaniem ich dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ciągu całego dnia konferencji prezentowali się przedstawiciele miasta Wrocławia,  Politechniki Wrocławskiej, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Po więcej informacji zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej oraz profilu na Facebook-u projektu AZON:

AZON

Zasoby Nauki AZON